Archiv anket

Parkovali jste někdy své kolo na parkovišti B+R (bike & ride) u stanice metra nebo vlaku?

Ano 0%
Ne, nepotřebuji to 0%
Ne, kdyby tam možnost byla, využiji ji 100%
Hlasovalo: 0

Začátek: 3. 2. 2022 @ 20:41
Konec: Neskončí

Už jste si do aplikací Nextbike či Rekola zadali svou Lítačku?

Ano, do aplikace Rekola 26%
Ano, do aplikace Nextbike 7%
Ano, do obou 44%
Ne 13%
Nemám Lítačku 10%
Hlasovalo: 136

Začátek: 6. 1. 2022 @ 12:18
Konec: Neskončí

Budete používat nové cyklopruhy na Podolském nábřeží?

Ano, ve vozovce jsem tudy již jezdil 25%
Ano, nyní se do vozovky přesunu vždy 16%
Ano, ale pouze při přelidněnosti stezky 32%
Ano, ale využiji je jen na část úseku 5%
Ne, pojedu nadále po stezce 17%
Na kole tudy nejezdím 5%
Hlasovalo: 240

Začátek: 2. 8. 2021 @ 22:16
Konec: Neskončí

Zlepší cyklistická infrastruktura plánovaná na rok 2021 podmínky na Vaší časté trase?

Ano 24%
Částečně 34%
Ne 42%
Hlasovalo: 58

Začátek: 4. 4. 2021 @ 14:12
Konec: Neskončí

Jak se vám líbí nový web?

Je to nad očekávání 29%
Skvělé! 36%
Ok 18%
Mám výtky 17%
Hlasovalo: 56

Začátek: 3. 3. 2021 @ 21:20
Konec: Neskončí