Pravidla diskuze

Na Městem na kole vítáme věcnou a slušně vedenou diskuzi.

Diskuze není anonymní

Diskuzní příspěvky na Městem na kole nejsou anonymní, diskutující se zavazují, že u svých příspěvků použijí funkční e-mail, na kterém mohou být redakcí později kontaktováni. Pokud přispíváte poprvé, vyčkejte na e-mail, kterým Vás požádáme o potvrzení funkčnosti Vaší schránky, a odpovězte na něj.

Redakce silně preferuje užívaní Vašeho skutečného jména i příjmení při diskuzích na Městem na kole.

Moderování

Diskuze pod některými články může být moderovaná. Redakce má možnost odstranit či nepublikovat jakékoliv příspěvky, zejména ty obsahující spam, komerční sdělení, vulgarity, hrubosti, útoky, příspěvky odporující dobrým mravům nebo zákonům České republiky. Místo odstraněného komentáře se vždy objeví text se zdůvodněním odstranění.

V případě odbíhání od tématu diskuze nebo vydávání nepodložených tvrzení budete vyzváni k udržení věcné a cílené diskuze.

Trolling

Redakce nebude tolerovat postupy označované běžně jako trolling a vyhrazuje si právo znemožnit autorům takových příspěvků komentování na tomto webu po dobu 14 dnů.

Ostatním diskutujícím doporučujeme: trollové rostou z reakcí, nekrmte je.

Odpovědnost za obsah

Redakce nenese odpovědnost za obsah komentářů, a to i v případě, že jejich zveřejnění předcházela kontrola, zda vyhovují výše uvedeným pravidlům.

Sociální sítě

Obdobná pravidla platí i pro diskuze na profilech Městem na kole na sociálních sítích, s přihlédnutím k technickým specifikům jednotlivých služeb.