Kde budete parkovat na Hlavním nádraží?
Nový stojan v jižním podchodu
25%
Stojan před pokladnami
22%
Jinde venku před halou
15%
Hlasovalo: 64
Začátek: 1. 2. 2016 @ 17:53
Konec: Neskončí
Co mají zajistit cykloopatření zřizovaná v Praze v nejbližších letech?
Obecnou bezpečnost provozu
21%
Pocit bezpečí pro potenciální cyklisty
34%
Co nejvyšší konkurenceschopnost kola
34%
Praha by žádná cykloopatření zřizovat neměla, cyklisté se dneska cítí v Praze bezpečně až moc.
11%
Hlasovalo: 179
Začátek: 4. 11. 2015 @ 11:19
Konec: Neskončí
Jak nejčastěji jezdíte přes Bulhara?
nahoru i dolů v provozu
56%
dolů v provozu a nahoru po přechodech
11%
nahoru i dolů po přechodech
19%
objíždím to tramvajovým podjezdem
14%
Hlasovalo: 122
Začátek: 1. 11. 2015 @ 10:18
Konec: Neskončí
Jak jste spokojeni s jízdou na kole v cykloobousměrce v Hybernské?
Pozitiva rozhodně převyšují nedostatky
8%
Jezdí se mi tam na kole hůř než předtím
34%
Hlasovalo: 24
Začátek: 3. 11. 2015 @ 13:51
Konec: Neskončí
Jakou podobu stínování byste v mapě upřednostnili?
Stínování bych zrušil a nechal jen vrstevnice
28%
Hlasovalo: 50
Začátek: 3. 10. 2015 @ 08:48
Konec: Neskončí