Archiv anket

Kde budete parkovat na Hlavním nádraží?

Úschovna 20%
Nový stojan v jižním podchodu 25%
Stojan před pokladnami 22%
Stojan v Opletalově 5%
Jinde uvnitř haly 13%
Jinde venku před halou 15%
Hlasovalo: 64

Začátek: 1. 2. 2016 @ 17:53
Konec: Neskončí

Co mají zajistit cykloopatření zřizovaná v Praze v nejbližších letech?

Obecnou bezpečnost provozu 21%
Pocit bezpečí pro potenciální cyklisty 34%
Co nejvyšší konkurenceschopnost kola 34%
Praha by žádná cykloopatření zřizovat neměla, cyklisté se dneska cítí v Praze bezpečně až moc. 11%
Hlasovalo: 179

Začátek: 4. 11. 2015 @ 11:19
Konec: Neskončí

Jak nejčastěji jezdíte přes Bulhara?

nahoru i dolů v provozu 56%
dolů v provozu a nahoru po přechodech 11%
nahoru i dolů po přechodech 19%
objíždím to tramvajovým podjezdem 14%
Hlasovalo: 122

Začátek: 1. 11. 2015 @ 10:18
Konec: Neskončí

Jak jste spokojeni s jízdou na kole v cykloobousměrce v Hybernské?

Paráda! 50%
Pozitiva rozhodně převyšují nedostatky 8%
Pro mě žádné zlepšení 8%
Jezdí se mi tam na kole hůř než předtím 34%
Hlasovalo: 24

Začátek: 3. 11. 2015 @ 13:51
Konec: Neskončí

Jakou podobu stínování byste v mapě upřednostnili?

Původní stínování 30%
Přesnější stínování 34%
Je mi to jedno 8%
Stínování bych zrušil a nechal jen vrstevnice 28%
Hlasovalo: 50

Začátek: 3. 10. 2015 @ 08:48
Konec: Neskončí