Pozvánka:
Regionální seminář v Opavě se zaměří na možnosti rozvoje cyklistické dopravy v rámci prostředí města. Společně se podíváme na možnosti řešení cyklistické infrastruktury, plánování propojení cyklistické infrastruktury v rámci území města, práci s daty v cyklodopravě a zaměříme se také na další aspekty, které v souvislosti s rozvojem cyklodopravy města řeší. Součástí akce bude komentovaná exkurze po Opavě.
Kdy: čtvrtek 6.3.2025, 9:00–16:00
Registrace otevřena do 4. 3. 2025 nebo do naplnění kapacity.
Na co se můžete těšit?
– Příklady z praxe a inspirativní řešení řady měst (Opava, Ostrava, Krnov, Ružomberok,…)
– Představení nástrojů na sběr a analýzu dat o cyklistické dopravě nebo projektů Moravskoslezského kraje pro cyklistickou dopravu
– Krátký interaktivní workshop
– Exkurzi městem pod vedením cyklokoordinátora Opavy
– Síťování s odborníky v tématu
Akce je určena pro zástupce měst a krajů, pracovníky odborů strategického rozvoje a dopravy a městského plánování, odbornou veřejnost z akademické, neziskové a firemní sféry.
Událost na Facebooku zde.
Líbil se Vám článek? Podpořte náš další obsah!
Stačí 100 Kč a minuta Vašeho času.
Vyberte prosím částku, poté budete přesmerováni na darujme.cz
komentář