Monster Ball — benefiční Halloween party ve prospěch iniciativy Auto*Mat

Publikováno: 29. října. 2008, 1 min. čtení
Aktualizováno: 26. listopadu. 2016
Autor: Hynek Hanke

Prague TV — on-line průvodce Prahou — pořádá v pátek 31. října 2008 v Retro Music Hall šestý ročník Monster Ball — největší a nejlepší Halloween párty v Praze. Tento rok pořadatelé očekávají více než tisíc návštěvníků, kterým zahrají United Flavour a Maradona Jazz. Výtěžek z akce bude zaslán na konto iniciativy Auto*Mat, sdružení pořádající zábavné akce pro lidi, cyklisty a město, včetně velkých cyklojízd, trvale za cyklistiku lobující na magistrátu a tak dále…

Dan Mourek z Nadace Partnerství píše na mailing listu cyklojízd: Vracíme se zase ke kořenům a benefičním akcím, díky nimž máme např. i nový soundsystem pro cyklojízdy. Tohle je opravdu MONSTER akce v které obstojí jen ti nejlepší! Přijďte v hojném počtu a podpořte i jinak aktivity Auto*Matu a jinych NNO v Praze, nikdo jiný to za Vás neudělá…

Se španělskou zpěvačkou Carmen a multi-instrumentalistou Djai z Pobřeží Slonoviny budou United Flavour servírovat energický mix reggae, hip-hopu, R&B, taneční a latinsko-americké hudby. Maradona Jazz zahrají v úvodu večera směsici živé instrumentální hudby a DJ zahýří latinsko-americkými rytmy. Zábavu večera podpoří hudbou také DJ Baltazar, Mindbeam Music a M&gors sound system a z Expresradia 90,3 FM dorazí jako specielní host Dr. Bob.

Na závěr večera rozdělí sponzoři párty ceny za nejlepší kostýmy a vyhlásí výherce Monster Ball tomboly. V tombole je možné vyhrát letenky od společnosti Smart Wings.

Mimo hlavní jeviště bude divadelní skupina Miloco předvádět metání ohněm. Zde se také můžete zdarma občerstvit, navštívit fotostánek nebo stánek Auto*Matu s prodejem nové edice triček, připraveno je i několik překvapení.

Vstupné na Monster Ball párty je 150 Kč pro kostýmované, 200 Kč bez kostýmu.

Výtěžek akce bude zaslán na konto iniciativy Auto*Mat.


Zvaci plakat

Pořadatel akce: Prague TV

Hynek Hanke
První šéfredaktor tohoto online magazínu (tehdy ještě pod názvem Prahou na kole). V redakci působil mezi lety 2008 a 2011.

Líbil se Vám článek? Podpořte náš další obsah!
Stačí 10 Kč a minuta Vašeho času.

Vyberte prosím částku, poté budete přesmerováni na darujme.cz

Mohlo by vás zajímat