Informační leták pro městské cyklisty a cyklistky

Publikováno: 18. února. 2019, 1 min. čtení
Aktualizováno: 29. ledna. 2021
Autor: Jiří Motýl
Úvodní foto: Maruška Stočesová
Publikováno: 18. února. 2019, 1 min. čtení
Aktualizováno: 29. ledna. 2021
Autor: Jiří Motýl
Úvodní foto: Maruška Stočesová

Po dvou a půl letech vydáváme aktualizovanou verzi našeho letáku pro nováčky v sedle. Leták poskytuje především několik základních rad, jak se ve městě na kole chovat, jak jet bezpečně a ohleduplně vůči sobě i okolí. Na zadní straně je pak schematický plánek těch nejvýznamnějších cyklotras. Kromě aktualizovaného plánku je velkou novinkou vydání letáku v anglickém jazyce. Za překlad patří dík Miloslavě Erice Veselé a Davidu Hoffmanovi. Za odvedenou grafickou práci naší grafičce a ilustrátorce Marušce Stočesové.

Aktualizovaný leták je zatím dostupný v elektronické verzi. Leták poskytujeme k volné distribuci pod licencí CC BY-NC. V případě zájmu o plánovanou tištěnou verzi letáku, nebo pro upřesnění licence využití, nás prosím kontaktujte na e-mailu redakce@prahounakole.cz.

Čeština

English

Licence

CC-BY-NC: Prahou na kole / Maruška Stočesová.

Jiří Motýl

V domovské Praze jezdí na starém trekkingovém kole předělaném na měšťáka. V redakci od roku 2013, od roku 2015 šéfredaktorem. Spoluautor knihy Městem na kole.

Komentáře k článku×

Pavel Mašek 19. 02. 2019, 02:19

No super počin, dobrá práce, to nebylo na pět minut. Jen ještě opravte chybu ve jméně Marušky v pravém dolním rohu na obou verzích ;-).

Líbil se Vám článek? Podpořte náš další obsah!
Stačí 10 Kč a minuta Vašeho času.

Vyberte prosím částku, poté budete přesmerováni na darujme.cz

Mohlo by vás zajímat
Co si myslíte o našem webu?
Redakční blog,

Co si myslíte o našem webu?7

13. ledna. 2021, 6min. čtení