Pražský bikesharing Nextbike rozšiřuje svou nabídku o kola vybavená dětskými sedačkami. Do ulic hlavního města postupně nasazuje celkem 10 mechanických kol, která umožní rodičům cestovat po městě i s malými dětmi. Postupně plánuje navýšení na 50 kusů. Jde aktuálně o jediné sdílené bicykly s dětskými sedačkami v metropoli.
Možnost půjčit si sdílené kolo s dětskou sedačkou přitom není ve světě novinkou. Podobná kola provozuje Nextbike například v některých městech v Polsku nebo Německu. V Česku však jde o první nasazení tohoto typu sdílených kol.
Kola se sedačkami lze v aplikaci Nextbike snadno vyhledat pomocí filtru. Uživatelé tak na mapě okamžitě uvidí, kde se nejbližší kolo s dětskou sedačkou nachází. Půjčování i vracení funguje stejně jako u běžných sdílených kol.
Dětské sedačky jsou určeny pro děti o hmotnosti od 9 do 22 kilogramů, které již dokážou samostatně sedět. Před jízdou je potřeba správně nastavit bezpečnostní pásy a upevnit nohy do opěrek. Pro děti je zároveň povinná ochranná přilba.
Při jízdě s dítětem provozovatel doporučuje počítat s odlišným těžištěm kola, plynuleji projíždět zatáčky a brzdit s větším předstihem.
Podle Nextbiku mohou kola s dětskými sedačkami posloužit například pro cesty do školky, na hřiště, za nákupy nebo na kratší výlety po městě. Společnost tak rozšiřuje možnosti městské mobility pro rodiny s dětmi, které dosud měly v systému sdílených kol jen omezené možnosti využití.
Nextbike je v současnosti jedním ze tří provozovatelů sdílených kol v Praze. Ve městě provozuje více než 1 500 jízdních kol rozmístěných na více než 1 000 stanicích. Nová kola s dětskými sedačkami tak představují další rozšíření nabídky, která má oslovit i rodiny s malými dětmi.
Výpůjčka kol s dětskou sedačkou je zpoplatněna stejně jako u běžných kol Nextbike. Platí na ni také zvýhodnění pro držitele Lítačky (2x denně 15 minut jízdy zdarma).
Líbil se Vám článek? Chcete v Česku lepší podmínky pro cyklodopravu?
Podpořte nás, stačí i 100 korun. 💙🚲
Vyberte prosím částku, poté budete přesmerováni na darujme.cz
Tomas 2. 6. 2026, 18:19
3
Super věc. V polské implementaci NextBike toto implementovali už před několika lety. Je zajímavý také například rozdílný přístup v expanzi v Polsku. Nesnaží se razit globální brand, ale Nextbike tam je vždy obrandován lokálně pro potřeby města. Barvy, název apod. Registrace v apce zůstává použitelná plošně.
Clovek 2. 6. 2026, 22:04
2
Popravdě nevím, jestli je to v Praze vhodné. Vozím batole na sedačce 3km z Vinohrad na Třebešín, po dopředu pečlivě rozmyšlené trase, se znalostí jak bezpečně překonat Želivského, krokem přejíždím nebezpečné kočičí hlavy na Floře atp
Když si představím že přijede turista třeba z Holandska, Rakouska nebo i toho Polska, kde je vozit děti na kole po městě normální, a bez přípravy se s dítětem na sedačce vrhne na pražskou cyklistickou "infrastrukturu", trochu se o jeho dítě bojím.
MaT 3. 6. 2026, 15:30
1
Pár týdnů zpátky jsem jel kolem hnízda Nextbiků/Rekol na Strossmayerově náměstí, stála tam zrovna nějaká paní s dítětem, dávala mu helmu, tak jsem si říkal, co se bude dít... Pak mě dojeli na přejezdu přes Kapitána Jaroše, tak koukám - dítě bylo v tom co mají tahle kola vpředu na řídítkách jako košík, nohy do stran, dítě fixované těmi gumicuky... No přišlo mi to docela vtipné. Nakolik bezpečné, to otázka, ale mělo aspoň tu helmu. :-)
Ad využití - a jak se v článku píše, jak to bude super třeba na dovezení dítěte do školky... Já mám většinou na Vinohradech najít jakékoliv volné kolo (ať už Nextbike či Rekolo). Natož pak hledat mezi 1500 koly těchto 10 (v původní verzi článku ještě bylo těch 50). To bude jak hledání jehly v kupce sena, resp. u nás na Vinohradech jak hledání jehly v kupce neexistujícího sena... :-) Prostě se na to vůbec nepůjde spolehnout...
Asi někde v Karlíně a v Holešovicích, nebo i na Starém Městě jsou zkušenosti s těmito koly lepší, ale u nás na kopci smůla...
komentář