Místo panelů asfaltka. Zlepšení na cyklotrase A431 v pražských Kyjích

Publikováno: 20. července. 2021

300 metrů dlouhý úsek cyklotrasy A431 v městské části Praha-Kyje má nový povrch. Dříve panelová cesta je nyní z hladkého asfaltu. Výhodou je také osvětlení, které zajišťuje bezpečné spojení dvou částí této obce.

Dotčený úsek naleznete v mapě Městem na kole zde.

Popis není dostupný.

Popis není dostupný.

Komentáře k článku1

Marek Turnovec 23. 07. 2021, 19:10

To je náhoda, zrovna asi před týdnem jsem tudy jel... Nejdříve jsem tedy při čtení článku přemýšlel, kde to je a chvíli na jiných mapách hledal (hint: Vlkovická ulice).

Dostal jsem se tam náhodou, když jsem hledal nějaké alternativní trasy. A hledal jsem alternativu za trasu blíže podél Rokytky. Tam právě od Hrdlořez je jedna panelová cesta, která by trasováním byla fajn, ale ty panely jsou děs. Ale něco se s ní také začalo dít (možná už loni) a na části je asfalt. Jestli to bude pokračovat dál na východ, jedině dobře...

Tady ta Vlkovická nevím, pro kolik lidí bude užitečná - možná přímo pro ty, co tam někde poblíž té Českobrodské bydlí. Přímo po Českobrodské třeba dál do centra se asi moc cyklistům chtít pokračovat nebude.

Ještě je pak varianta pokračovat do centra takovou pěknou pěšinkou podél kolejí (od Průmyslové do ulice Pod Táborem). Ale může tam být po dešti bláto. A pak ten úsek před ulicí Pod Táborem, tam je nějaká deponie či co a je to tam vyloženě rozježděné od těžkých aut, nezpevněný povrch a po dešti je tam třeba podjezd pod tratí, kde je to samá kaluž a bláto, že se ani není jak vyhnout...

komentář

Pravidla diskuze, Ochrana osobních údajů

Líbil se Vám článek? Podpořte náš další obsah!
Stačí 10 Kč a minuta Vašeho času.

Vyberte prosím částku, poté budete přesmerováni na darujme.cz

Mohlo by vás zajímat
Cyklorikša sveze nově i pacienty v Kladrubech
Česko,

Cyklorikša sveze nově i pacienty v Kladrubech

29. července. 2021, 5min. čtení
Praha 12 začala stavět cyklostezku na Točné
Praha,

Praha 12 začala stavět cyklostezku na Točné

27. července. 2021, 1min. čtení
Návod: Jak si na kole rozumět s autobusy
Pokročilí,

Návod: Jak si na kole rozumět s autobusy8

25. července. 2021, 14min. čtení