Další pražské setkání Cyklisté sobě proběhne v pondělí 27. března

Publikováno: 22. března. 2023
Zdroj: FB AutoMat

Jak bezpečně se cítíte při jízdě ve vyhrazeném cyklopruhu podél parkujících aut? A jak na ochranných cyklopruzích či piktokoridoru? Na setkání Cyklisté sobě v pondělí 27. 3. si budete moc nanečisto otestovat výzkumný dotazník, jehož cílem bude zjistit postoje cyklistické veřejnosti k různým variantám integračních opatření.  Druhým tématem setkání bude přehled dění na městských částech, které zástupci spolku AutoMat navštívili během zimy.

Setkání zainteresované cyklistické veřejnosti pořádané spolkem AutoMat proběhne v pondělí 27. března od 18 hodin v kanceláři spolku na adrese Slezská 11, Praha 2. Facebook události zde, registrace netřeba.

Pražská setkání Cyklisté sobě byla po prodloužené covidové pauze obnovena na podzim roku 2022 s cílem oživit kontakt mezi zainteresovanou veřejností a insidery a zlepšit veřejné know-how ohledně přípravy cykloopatření, zákonných a procesních podmínek. Setkání se konají přibližně jednou za dva měsíce a jsou zpravidla ohlašována na Facebooku spolku AutoMat.

Komentáře k článku

Pavel Mašek 24. 3. 2023, 09:56

neeee, já nemohu, šlo by to říkat třeba měsíc předem? :-(... šlo by ten dotazník aspoň nějak vyplnit pozdeji?

Vratislav Filler 28. 3. 2023, 08:40

Děkuji všem, kdo včera dorazili na setkání Cyklisté sobě, sešli jsme se v hojném počtu a odezva na dotazník nám výrazně pomůže ho zlepšit.

Prezentace ze setkání nově vkládám na veřejně dostupný disk zde: https://drive.google.com/drive/folders/1U3kMzRzRdCvvc547aNOB0qIlTsfRtXQD?usp=sharing .
Zatím je tam prezentace z listopadu 2022 na téma systémové podpory cyklistické dopravy v Praze, a shrnutí ze včerejška, chystám se doplnit únorovou prezentaci Štěpána Holuba na téma připomínkování opatření obecné povahy.

Vratislav Filler 28. 3. 2023, 08:41

@Pavel Mašek: S termínem tohohle setkání jsme nemohli moc hýbat, událost vytvářím v předstihu na Facebooku (trochu zde MNK podceňuji, ale chci se zlepšit). Dotazník byl na zkoušku, pro finál v něm budou větší úpravy a bude nabídnut k vyplnění všem pražským účastníkům Do práce na kole.

komentář

Líbil se Vám článek? Podpořte náš další obsah!
Stačí 10 Kč a minuta Vašeho času.

Vyberte prosím částku, poté budete přesmerováni na darujme.cz

Mohlo by vás zajímat
Prague 9: A new bike path along Granitova
News,

Prague 9: A new bike path along Granitova

23. června. 2024, 3min. čtení