Asfaltová stezka vede přes čtyři katastrální území (Hloubětín, Kbely, Satalice, Kyje) a z dotace hl. m. Prahy ji buduje MČ Praha 14. (podrobnosti zde, mapa trasy zde).
Líbil se Vám článek? Chcete v Česku lepší podmínky pro cyklodopravu?
Podpořte nás, stačí i 100 korun. 💙🚲
Vyberte prosím částku, poté budete přesmerováni na darujme.cz
Stepan 23. 10. 2019, 08:58
Další pokračování má být na Klíčov? Současné pokračování, respektive ta lesní spojka na asfaltku do bažantnice, je letos "opravená" kamenivem obrovské frakce (to jsem ještě na cestě v horní vrstvě neviděl) a prakticky nesjízdná i na horském kole...
Pavel Mašek 27. 10. 2019, 14:49
@Stepan
- foto?
Štěpán 27. 10. 2019, 18:28
Jestli bude ještě slušné počasí, tak udělám...
Štěpán 29. 10. 2019, 14:56
https://ibb.co/x60GhNL
https://ibb.co/vBjJQm4
Ta kola jsou 29...
Pavel Mašek 29. 10. 2019, 15:07
Jestli to je značená cyklotrasa, tak je to dost smutné, na druhou stranu je to v lese a osobně mi vadit asfaltovat v lese stezky, stejně jako se stalo kolem průhonického parku. Pokud samozřejmě je to ale na dojíždění a ne "doporučená" trasa pro rekreaci, mělo by to být sjízdné na všech kolech.
Jiří Rameš 1. 11. 2019, 00:31
Dnes jsem projel a připadá mi to, že pod záminkou cyklostezky se buduje příležitostná zkratka pro auta ze Satalic do Hloubětína. Vyasfaltovaná je původní příjemná šotolinová cesta podél kbelského letiště a předpokládám, že ta krkolomná kamenitá sekce v lese je také příprava na asfalt. Vjezd do lesoparku Arborka na opačném konci "cyklostezky" je zřejmě ve stadiu přípravy - projet se dá, ale jen na horáku.
Štěpán 1. 11. 2019, 18:07
To si tedy moc nedovedu představit po té dva metry široké cestičce :-) Když tam ještě paralelně vede vr a stará silnice. Kdyby ty kameny byly podklad pod asfalt (To jsem si taky říkal) tak už tam leží dost dlouho + jsou mezi nimi 50 metrové úseky kde je jen hlína. Spíše si to tam lesy hlmpr upravili kvůli těžbě.
komentář